⚠️ ☀️🏖️ DOVOLENKA OD 10.7 - 29.7. NEEXPEDUJEME TOVAR. VIAC INFO TU>> 🏖️☀️ ⚠️

Ako si vybrať zámok na bicykel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie všetky situácie zabezpečenia sú rovnaké. Kde zamykáte svoj bicykel a dobu, po ktorú ho ponecháte bez dozoru sú primárne faktory, ktoré používate na stanovenie úrovne bezpečnosti, ktorú by ste mali použiť. Odporúčame tiež použiť dva bezpečnostné produkty namiesto jedného, keďže to obvykle donúti zlodeja vybrať si iný cieľ.

Kryptonite vyvinul vlastný ratingový systém zabezpečenia, ktorý hodnotí rôzne úrovne bezpečnosti našich produktov. Tento systém je navrhnutý aby Vám pomohol vybrať si ten najvhodnejší zámok pre Vás. Je to 10 bodový systém, kde 1 je odstrašujúca úroveň bezpečnosti a 10 je najvyššia úroveň bezpečnosti. Ak žijete v malom meste a potrebujete sa len na chvíľku zastaviť, potom zámok s úrovňou zabezpečenia 1 úplne postačí. Ale ak žijete vo veľkom meste, kde je krádež na dennom poriadku, mali by ste si vybrať Kryptonite zámok s úrovňou bezpečnosti 9 - 10.
 


Nie ste si istý akú úroveň bezpečnosti potrebujete? Pozrite si našu užitočnú bezpečnostnú tabuľku:

 

proper lock up tips
potrebujete viac kluvoc
Zobrazenie Mobil / Klasické

Predaj a servis bicyklov - Mihálko: 94301 Štúrovo, Hasičská 3. | Otváracia doba: P-P 9-16 S 9-11 | Telefón: +421 907 980 547 | E-mail: mihalko@mihalko.eu
Obchodné podmienky

Dostupnosť produktu si môžete overiť na telefonicky, alebo e-mailom.